مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گازهای صفحه ای / قیمت خرید عمده اجاق گاز دو شعله تابان

قیمت خرید عمده اجاق گاز دو شعله تابان

قیمت خرید اجاق گاز دو شعله تابان در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای دریافت قیمت خرید اجاق گاز دو شعله تابان، قیمت گاز دو شعله رومیزی، قیمت گاز سه شعله تابان، اجاق گاز رومیزی دو شعله ترموکوپل دار، گاز دو شعله معمولی و … در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز دو شعله تابان

اجاق گاز دو شعله تابان

اجاق گاز دو شعله تابان یکی از مدل های پرفروش این شرکت است. اجاق گاز های دو شعله تابان در مودل صفحه ای یا توکار موجود است. اجاق گاز های صفحه ای یا توکار را بعضا با اجاق گاز های رومیزی اشتباه می گیرند. اجاق گاز های رومیزی اجاق گاز هایی هستند که بر روی میز، کابینت و … قرار می گیرند. اجاق گاز های صفجه ای توکار هستند و در داخل کابینت جاسازی می شوند. اجاق گاز دو شعله تابان دارای کیفیت مناسبی است. اجاق گاز های صفحه ای در دو مدل استیل و شیشه تولید می گردند. اجاق گاز دو شعله تابان نیز در دو مدل استیل و شیشه ای تولید می گردد. هر کدام از این دو مدل مشتریان خود را دارند که با توجه به سلیقه و نیاز خود از هرکدام خرید می کنند.

اجاق گاز دو شعله تابان

کیفیت اجاق گاز دو شعله تابان

اجاق گاز های دو شعله تابان کیفیت مناسبی دارد. این اجاق گاز دارای نشان استاندارد بوده و از دوام خوبی برخوردار است. قطعات به کار رفته در اجاق گاز دو شعله تابان نیز بسیار با کیفیت و مناسب است.

اجاق گاز دو شعله تابان

قیمت اجاق گاز دو شعله تابان

قیمت اجاق گاز های دو شعله تابان در مدل های شیشه ای و استیل متفاوت است. همچنین اجاق گاز های دو شعله تابان در مدل با ترموکوپل و فندک دار قیمت بیشتری نسبت به اجاق گاز بدون ترموکوپل دارد. برای خرید و یا دریافت قیمت اجاق گاز های دو شعله تابان و همچنین دیگر محصولات اجاق گاز همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع اجاق گاز ها نیز می توانید مطلب اجاق گاز خوب چی بخرم را مطالعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز توکاز سه شعله

خرید اجاق گاز توکار سه شعله به صورت عمده

قیمت خرید اجاق گاز توکار سه شعله به صورت عمده در سایت فروشگاهی بازار اجاق …