مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز های پلوپز / فروش عمده انواع اجاق گاز پلوپزی

فروش عمده انواع اجاق گاز پلوپزی

اجاق گاز پلوپزی اجاق گاز پر استفاده و پر کاربرد و پر فروشی در بازار است. برای خرید عمده و یا تکی و یا دریافت قیمت انواع اجاق گاز پلوپز زمینی، اجاق گاز پلوپز پروفیلی و انواع اجاق گاز پلوپز هیئتی در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز پلوپزی

اجاق گاز پلوپزی

اجاق گاز پلوپزی به اجاق گاز های با بدنه چهار پایه می گویند که بر روی این بدنه یک یا چند شعله دایره ای به صورت تو در تو در آن قرار می گیرد. این اجاق گاز ها در بسیاری از خانه ها استفاده می شود. برای چخت انواع برنج به صورت زیاد، پخت انواع رب و مرباجات و هر نوع غذایی که نیاز است به صورت زیاد پخته شود. مکان هایی از قبیل:

  • رستوران ها
  • آشپزخانه ها
  • مساجد
  • هیئت ها
  • پادگان ها

و … نیاز مبرمی به این نوع از اجاق گاز ها دارند.

اجاق گاز پلوپزی

تولید اجاق گاز پلوپزی

اجاق گاز پلوپزی در ظاهر فرایند تولید ساده ای دارد اما اگر کمی در مورد ساخت و نولید با کیفیت محصولات گاز سوز اطلاعات داشته باشید متوجه می شوید که تولید این محصولات به همین سادگی نیز نیست. این اجاق گاز ها در درجه اول باید بدنه ای محکم و استاندارد و با رنگ آمیزی ضد ضنگ و ضد حرارت ساخته شوند. شیر های کنترل و مشعل و شعله های این محصولا باید استاندارد بوده و اندازه های آن نیز باید با اندازه شعله ها متناسب باشد. ابعاد اجاق گاز پلوپزی از سایز 18*18 شروع شده و تا سایز 95*95 تولید می شود.

اجاق گاز پلوپزی

قیمت اجاق گاز پلوپزی

قیمت اجاق گاز پلوپزی بستگی به سایز، مشعل دار بودن و بدون مشعل بودن محصول و همچنین شیر های کنترل ساده و یا صنعتی آن دارد. قیمت عمده این محصول نیز با قیمت مصرف کننده متفاوت است. اگر به دنبال خرید عمده و یا جزئی انواع اجاق گاز پلوپزی هستید، همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از قیمت روز انواع اجاق گاز پلوپزی با خبر شوید.

اجاق گاز پلوپزی

فوش عمده انواع اجاق گاز پلوپز

فروش عمده انواع اجاق گاز پلوپز در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران به صورت مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد. برای خرید این محصول به صورت کلی و عمده از تخفیفات پلکانی برخوردار می شوید. اجاق گاز های پلوپز موجود در این فروشگاه در دو برند ایمن شعله جویبار و محصولات آتش افروز است. برای آگاهی از قیمت ها و خرید عمده همین خالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز پلوپز با قیمت

خرید اجاق گاز پلوپز با قیمت عمده

خرید اجاق گاز پلوپز با قیمت عمده در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای خرید …