مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز های پلوپز / فروش عمده اجاق گاز پلوپز خانگی

فروش عمده اجاق گاز پلوپز خانگی

اجاق گاز پلوپز خانگی یکی از اجاق گاز های پرکاربرد در بسیاری از منازل است. این اجاق گاز ها که بعضا به آن اجاق گاز تک شعله و یا اجاق گاز زمینی نیز می گویند برای پخت غذای زیاد مانند برنج و یا انواع مربا یا رب استفاده می شود. برای خرید عمده و جزئی و یا دریافت قیمت این مدل از اجاق گاز ها در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز پلوپز خانگی

اجاق گاز پلوپز خانگی چیست؟

اجاق گاز پلوپز خانگی به اجاق گاز هایی می گویند که به صورت یک یا چند شعله دایره ای بزرگ بر روی یک بدنه چهارپایه سوار می شود. برخی به مدل اجاق گاز ها اجاق گاز تک شعله نیز می کویند.این اجاق گاز ها را معمولا با استفاده از:

  1. قوطی های پروفیلی
  2. بدنه ورقی فلزی
  3. رویه چدنی
  4. بدنه لعابی

ساخته می شوند. اجاق گاز پلوپز خانگی می تواند از هرکدام از مدل های بالا باشد. برای مثال در اکثر خانه ها بیشتر از مدل های ورقی با رویه چدن و یا از مدل های پروفیلی استفاده می کنند.

اجاق گاز پلوپز خانگی

کاربرد های اجاق گاز پلوپز خانگی

اجاق گاز پلوپز خانگی اجاق گاز پرکاربردی در بسیاری از مکان هاست. هر جایی که نیاز به پخت غذای زیاد باشد از این اجاق گاز ها استفاده می کنند. برای مثال مکان هایی مانند:

  1. منازل
  2. رستوران ها
  3. آشپزخانه ها
  4. هیئت ها
  5. مساجد
  6. پادگان ها

و … از اجاق گاز های پلوپز استفاده می کنند. در بسیاری از خانه ها نیز برای پخت برنج به مقدار زیاد، چخت انواع رب ها و مربا ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

اجاق گاز پلوپز خانگی

ابعاد و اندازه اجاق گاز پلوپز خانگی

ابعاد این اجاق گاز ها از اندازه های 18*18 سانتیمتر شروع شده و به ابعاد 95*95 می رسد. برای مثال بیشتر در اکثر منازل از ابعاد 30*30 یا 40*40 و یا 50*50 استفاده می کنند. اما در مکان های دیگر که پخت غذا به صورت انبوه و زیاد است از ابعاد 60*60 سانتیمتر به بالا استفاده می کنند.

اجاق گاز پلوپز خانگی

قیمت اجاق گاز پلوپز خانگی

قیمت انواع اجاق گاز پلوپز خانگی بستگی به اندازه و ابعاد و همچنین جنس بدنه و رویه این محصول دارد. اگر به دنبال خرید عمده و یا جزئی این محصولات هستید و یا میخواهید قیمت روز این محصولات را بدست آورید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. علاوه بر دریافت قیمت این محصول می توانید از کارشناسان فروش ما درباره خرید هر نوع اجاق گاز دیگری مشورت بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز پلوپزی

فروش عمده انواع اجاق گاز پلوپزی

اجاق گاز پلوپزی اجاق گاز پر استفاده و پر کاربرد و پر فروشی در بازار …