مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز طرح فر / خرید اجاق گاز طرح فر سفید در انواع مختلف

خرید اجاق گاز طرح فر سفید در انواع مختلف

خرید اجاق گاز طرح فر سفید در انواع مختلف با قیمت های استثنایی در بازار اجاق ایران. برای خرید عمده و تکی انواع اجاق گاز طرح فر سفید در برند ها و کیفیت های متفاوت و یا دریافت قیمت عمده و جزئی این محصولات در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز طرح فر سفید

اجاق گاز طرح فر سفید

اجاق گاز های طرح فر اجاق گاز هایی پر طرفدار و پر فروش در بازار اند. این اجاق گاز ها در برند های مختلفی در کشور تولید می گردند. کیفیت محصولات طرح فر نیز بسیار با یکدیگر تفاوت دارد. اجاق گاز های طرح فر معمولا در سه رنگ:

  • سفید
  • سیلور
  • مشکی

اجاق گاز طرح فر سفید

تولید می گردند. البته اجاق گاز های طرح فر تمام استیل هم یکی دیگر از نمونه هاست. البته قیمت اجاق گاز طرح فر تمام استیل نسبت به دیگر محصولات بالاتر است. اجاق گاز طرح فر سفید در بین دیگر رنگ ها فروش بیشتری دارد. رنگ سفید همه پسند تر بوده و معمولا خریدار بیشتری دارد. بسیاری از ارگان ها و سازمان ها نیز که برای اهدای جهیزیه و یا کمک به مناطق محروم و حادثه دیده به دنبال خرید اجاق گاز طرح فر هستند معمولا رنگ سفید آن را سفارش می دهند.

طرح های مختلف اجاق گاز طرح فر سفید

اجاق گاز های طرح فر از تنوع بسیار بالایی برخوردار اند. به مقدار تنوع اجاق گاز های طرح فر اجاق گاز های طرح فر سفید نیز طبیعتا تنوع بسیار زیادی دارند، چرا که به هر میزان محصولات طرح فر در انواع مختلف تولید شود به همان میزان هم در رنگ های مختلف از جمله رنگ سفید تولید می گردند. برند های تولید کننده اجاق گاز های طرح فر نیز بسیار زیاد اند. برای مثال بیشتر شرکت های تولید کننده اجاق گاز های طرح فر در مناطقی مانند:

اجاق گاز طرح فر سفید

  • شهرک صنعتی سیمین دشت
  • شهرک صنعتی اشتهارد
  • شهرک صنعتی ایوانکی
  • شهرک های صنعتی تبریز
  • شهرک های صنعتی مشهد
  • شهرک های صنعتی سمنان

و بسیاری از مناطق دیگر کشور وجود دارند. اجاق گاز های طرح فر سفید نیز شاید بیشترین میزان تولیدات این شرکت ها را تشکیل می دهد.

اجاق گاز طرح فر سفید

قیمت عمده اجاق گاز طرح فر سفید

اجاق گاز طرح فر سفید با توجه به کیفیت و برند تولید کننده آن قیمت های بسیار متفاوتی دارد. قیمت انواع اجاق گاز های طرح فر سفید از 450 هزار تومان تا 1500 هزار تومان متغییر است. برای همکاران و یا کسانی که تعداد بالا خرید می کنند قیمت های عمده محاسبه می گردد. همچنین برای مشتریان مصرف کننده نیز قیمت این محصولات به نسبت ارزان تر از قیمت های بازار خواهد بود.

اجاق گاز طرح فر سفید

برای کسب اطلاع از محصولات جدید و دیگر محصولات اجاق گاز با ما تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز طرح فر روبینا محدب پنج شعله

قیمت اجاق گاز طرح فر روبینا محدب پنج شعله

قیمت اجاق گاز طرح فر روبینا محدب پنج شعله در سایت بازار اجاق ایران. محصولات …