مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گازهای صفحه ای / خرید اجاق گاز صفحه ای بوش آلمانی و ترک

خرید اجاق گاز صفحه ای بوش آلمانی و ترک

خرید اجاق گاز صفحه ای بوش آلمانی و ترک در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای خرید انواع اجاق گاز صفحه ای بوش تولید آلمان و اجاق گاز بوش تولید ترکیه، خرید و یا دریافت قیمت انواع اجاق گاز صفحه ای ایتالیایی لوفرا در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز صفحه ای بوش

اجاق گاز صفحه ای بوش اصل

اجاق گاز صفحه ای بوش یکی از پرطرفدار ترین اجاق گاز های خارجی بازار ایران است. نه تنها اجاق گاز و اجاق گاز صفحه ای بوش بلکه در مجموع محصولات خانگی بوش یکی از پرطرفدار ترین اجاق گاز های خارجی موجود در بازار ایران و جهان است. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از سود جویان و شرکت های متفرقه چینی و … محصولات این برند معتبر را کپی کرده و با قیمت های بسیار بالا به مشتریان بفروشند. اجاق گاز صفحه ای بوش اصل و یا تحت لیسانس اصلی بوش در کشور های:

  • آلمان
  • رومانی
  • ترکیه
  • چین
  • مالزی
  • بلژیک

و… تولید می گردند.

اجاق گاز صفحه ای بوش

اجاق گاز صفحه ای در بازار ایران

اجاق گاز صفحه ای بوش در بازار ایران در انواع مختلفی موجود است. اجاق گاز صفحه ای آلمانی و اجاق گاز صفحه ای بوش تولید ترکیه بهترین کیفیت های این اجاق گاز هاست. اجاق گاز های صفحه ای بوش چینی نیز اگر تحت لیسانس بوش آلمان باشد نیز کیفیت خوبی دارد. اما بسیاری از اجاق گاز های بوش موجود در بازار ایران از نوع اصل نیست و تولید داخل و در برخی موارد تولید کارگاهی هستند.

اجاق گاز صفحه ای بوش

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش اصل آلمانی که توسط واردکنندگان رسمی محصولات بوش در بازار به فروش می رسند قیمت بسیار بالایی دارد. قیمتی در حدود 6 میلیئن تا 8 میلیون قیمت انواع اجاق گاز های صفحه ای بوش است. همچنین اجاق گاز های صفحه ای بوش ترک نیز حدود بیست تا سی درصد از مدل های آلمانی آن ارزانتر است. البته از نظر ما این قیمت برای یک اجاق گاز صفحه ای به هیچ وجه منطقی نیست. چراکه اجاق گاز صفحه ای محصول چندان پیچیده ای نیست. بسیاری از اجاق گاز های صفحه ای تولید داخل از نظر کیفیت تفاوت چندانی با مدل های خارجی آن ندارد و میتوان با هزینه ای بسیار پایین تر یک اجاق گاز صفحه ای با کیفیت را تهییه کرد.

اجاق گاز صفحه ای بوش

خرید اجاق گاز صفحه ای بوش

برای خرید انواع اجاق گاز های صفحه ای بوش در مدل های مختلف آلمانی، ترک و چینی و ارانی همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. می توانید با کارشناسان فروش ما درباره خرید هرکدام از محصولاتی مه در بالا ذکر شد با کارشناسان فروش ما مشورت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع اجاق گاز ها و راهنمای خرید اجاق گاز می توانید مطالب مشخصات اجاق گاز خوب را مطالعه بفرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز توکار چیست؟

مناسب ترین اجاق گاز توکار چیست؟

اجاق گاز توکار چیست؟ مناسب ترین اجاق گاز توکار کدام است؟ اجاق گاز توکار با …