مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز های پلوپز / خرید اجاق گاز دو شعله بزرگ با ارزانترین قیمت

خرید اجاق گاز دو شعله بزرگ با ارزانترین قیمت

خرید اجاق گاز دو شعله بزرگ با ارزانترین قیمت در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای خرید انواع اجاق گاز دو شعله بزرگ و کوچک، اجاق گاز پلوپز، اجاق گاز های پلوپز تک شعله تا پنج شعله، اجاق گاز های زمینی، اجاق گاز هیئتی ئ دیگر محصولات اجاق گاز در دامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز دو شعله بزرگ

اجاق گاز دو شعله بزرگ

اجاق گاز دو شعله بزرگ چیست؟ اجاق گاز های دو شعله را می توان به چند گروه کلی تقسیم کرد:

اجاق گاز دو شعله بزرگ

البته در اینجا منظور از اجاق گاز دو شعله بزرگ اجاق گاز پلوپز دو شعله است. اجاق گاز پلوپز دو شعله دارای یک بدنه چهار پایه فلزی یا استیل است. بر روی این بدنه دو مشعل دایره ای شکل وجود دارد. در برخی از اجاق گاز های پلوپز دو شعله یکی از مشعل ها کوره ایست. مشعل کوره ای ارتفاع شعله بسیار بالایی دارد و برای پخت سریع غذا و یا دیگ های بزرگ مناسب است.

کیفیت اجاق گاز دو شعله بزرگ

اجاق گاز دو شعله بزرگ در برند ها، مدل ها و کیفیت های مختلفی تولید می گردند. اجاق گاز دو شعله بزرگ پلوپز در ابعاد:

  • 30*30
  • 40*40
  • 50*50

اجاق گاز دو شعله بزرگ

تولید می گردند. اجاق گاز پلوپز دو شعله بزرگ می تواند از جنس قوطی پروفیلی باشد. برخی دیگر از اجاق گاز های دو شعله بزرگ تمام استیل هستند و برخی دیگر نیز بدنه فلزی و رویه چدنی دارند. هرکدام از این مدل ها کاربرد و ویژگی های خود را دارند. شما می توانید با توجه به نیازتان هرکدام از این محصولات را تهییه کنید. تنها نکته مهم در هنگام خرید این محصول اطمینان از داشتن استاندارد و تولید کارخانه بودن آن است.

قیمت اجاق گاز دو شعله بزرگ

همانطور که در بالا اشاره شد اجاق گاز پلوپز بزرگ در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شود. هرکدام از این مدل ها نیز قیمت مربوط به خود رادارند. برای مثال اجاق گاز های پلوپز تمام استیل قیمت بسیار بالایی دارند. این اجاق گاز ها برای رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ و … که تمیزی و بهداشت در آنها بسیار مهم است مناسب است. اجاق گاز های با بدنه فلزی و رویه جدن نیز قیمت کمتری دارند و کیفیت خوبی دارند. این اجاق گاز ها در همه جا کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. اما اجاق گاز های پلوپز پروفیلی قیمت پایین تری دارند و البته کیفیت این اجاق گاز ها نیز بسیار خوب است. اجاق گاز دو شعله بزرگ پروفیلی وزن کمی دارند و بسیار سبک هستند. این اجاق گاز ها برای مواردی که نیاز به جا به جایی بیشتر است مناسب تر اند.

اجاق گاز دو شعله بزرگ

خرید اجاق گاز دو شعله بزرگ

برای خرید انواع اجاق گاز دو شعله بزرگ و کوچک و یا انواع دیگر از اجاق گاز های پلوپز و همچنین دریافت قیمت انواع محصولات اجاق گاز همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. متاسفانه به دلیل نوسان شدید قیمت ها ارائه لیست قیمت برای ما مقدور نیست. اما هرزمان که بخواهید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و علاوه بر آگاهی از قیمت روز در مورد خرید انواع اجاق گاز ها با ایشان مشورت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز تک شعله با قیمت

فروش و پخش اجاق گاز تک شعله با قیمت عمده

فروش و پخش اجاق گاز تک شعله با قیمت عمده در سایت فروشگاهی بازار اجاق …