مرکز فروش و پخش انواع اجاق گاز
خانه / اجاق گاز های پلوپز / بهترین قیمت فروش اجاق گاز دو شعله پلوپز

بهترین قیمت فروش اجاق گاز دو شعله پلوپز

بهترین قیمت فروش اجاق گاز دو شعله پلوپز را از ما بخواهید. فروش انواع اجاق گاز های پلوپز تک شعله و دو شعله تا چهار شعله در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای خرید و یا دریافت قیمت انواع اجاق گاز دو شعله پلوپز در مدل ها و اندازه های مختلف در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز دو شعله پلوپز

اجاق گاز دو شعله پلوپز

اجاق گاز دو شعله پلوپز یکی از انواع اجاق گاز های پلوپز است که در بازار فروش بسیار خوبی دارد. اجاق گاز های پلوپز در انواع و مدل های مختلفی تولید می گردند. مانند:

  • اجاق گاز های پلوپز پروفیلی
  • اجاق گاز های پلوپز تمام استیل
  • اجاق گاز های پلوپز لعاب
  • اجاق گاز های پلوپز فلزی و چدنی

اجاق گاز دو شعله پلوپز

هرکدام از این مدل ها کاربرد ها و مشتریان خاص خود را دارند. به غیر از اجاق گاز های پلوپز لعابی بقیه مدل های این اجاق گاز ها در مدل های تک شعله تا چهار شعله تولید می گردند.

ابعاد اجاق گاز دو شعله پلوپز

ابعاد اجاق گاز دو شعله پلوپز با توجه به موارد استفاده از آن متغیر است. اجاق گاز های دو شعله پلوپز معمولا در ابعاد:

  • 30*30
  • 40*40
  • 50*50
  • 60*60

اجاق گاز دو شعله پلوپز

و … تولید می گردند. اجاق گاز دو شعله پلوپز در برخی از مدل ها دارای یک شعله معمولی و یک مشعل کوره ایست. مشعل کوره ای گاز را با فشار زیاد به بیرن متقل می کند که باعث به وجود آمدن شعله ای بارتفاع زیاد و حرارت بالا می شود.

قیمت اجاق گاز دو شعله پلوپز

قیمت اجاق گاز دو شعله پلوپز نیز بستگی به مواردی که در بالا ذکر شد دارد. اجاق گاز های تمام استیل معمولا قیمت بالاتری نسبت به دیگر موارد دارند. اجاق گاز های با بدنه فلزی و رویه چدنی نیز قیمت خوبی دارند و البته کیفیت این نوع از محصولات هم بسیار خوب است. اجاق گاز های پلوپز پروفیلی نیز یکی از اجاق گاز های با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب است. این اجاق گاز ها برای مواردی که جابه جایی زیادی صورت می گیرد مناسب است. چرا که نسبت به دیگر محصولات وزن کمتری دارند.

اجاق گاز دو شعله پلوپز

خرید اجاق گاز دو شعله پلوپز

خرید اجاق گاز دو شعله پلوپز از راه های زیادی ممکن است. اما امروزه یکی از بهترین راه های خرید هر محصولی خرید اینترنتی است. چرا که در خرید اینترنتی شما با حذف همه واسطه ها می توانید خرید بسیار به صرفه ای داشته باشید. برای خرید انواع اجاق گاز های پلوپز دو شعله همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. همجنین می توانید برای دریافت قیمت روز انواع اجاق گاز ها و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان فروش ما مشورت کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.ojaghiran.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

درباره ی a.askary

مطلب پیشنهادی

اجاق گاز تک شعله با قیمت

فروش و پخش اجاق گاز تک شعله با قیمت عمده

فروش و پخش اجاق گاز تک شعله با قیمت عمده در سایت فروشگاهی بازار اجاق …